14 lipca 2014 Last Updated 3:34 pm

Sposób na poradzenie sobie z problemami z nosem

Zatkany nos, intensywny katar – te problemy są bardzo dobrze znane praktycznie wszystkim. Nie dziwota zdarzają się przecież bardzo często. Za pojawienie się ich odpowiedzialne

Zatkany nos, intensywny katar – te problemy są bardzo dobrze znane praktycznie wszystkim. Nie dziwota zdarzają się przecież bardzo często. Za pojawienie się ich odpowiedzialne są infekcje bakteryjne i wirusowe. W efekcie takich ataków bakteryjnych ludzie nie są w stanie normalnie funkcjonować i muszą zużywać tony chusteczek higienicznych. W najlepszych razie problem udaje się szybko zażegnać. Czasami jednak nie jest to możliwe i rozwija się on do postaci grypy lub zapalenia płuc. Jeżeli chcemy uniknąć takiego scenariusza to jak najbardziej wskazane jest stosowanie Rhinoargent.

Zapewnij ulgę dla swojego nosa

Pod nazwą Rhinoargent kryją się nowoczesne krople do nosa o bardzo efektywnym sposobie działania. Krople Rhinoargent to rozwiązanie, które na pewno pozwoli nam szybko uporać się z zatkanymi nosem. W kroplach znajduje się chlorek potasu, który działa udrażniająco i oczyszczająco. Dzięki niemu możliwe jest szybkie i efektywne usunięcie wydzieliny osiadłej w nosie. Co więcej, chlorek potasu wpływa bezpośrednio na ochronę śluzówki, która jest w takich sytuacjach szczególnie narażona. Należy też wspomnieć, że Rhinoargent bardzo efektywnie radzi sobie z alergenami i drobnoustrojami w nosie.

Jak i kiedy?

W skład tego preparatu wchodzi wcześniej wspomniany chlorek potasu, ale także olejek eukaliptusowy (tonizujący wpływ), chlorek sodu, woda oczyszczona oraz substancje konserwujące. Krople są w rezultacie bardzo skuteczne. Stosować je najlepiej w sytuacjach, gdy nasz nos jest mocno zatkany. Zalecana dawka to 2-3 krople do każdego otworu. Najlepiej stosować ją 3 razy dziennie.

Jak wiemy katar możemy być bardzo dokuczliwy. Wydawać by się mogło, że jest to skromna i mało istotna dolegliwość, ale tak na dobrą sprawę potrafi on bardzo dokuczyć. Jeśli mamy pod ręką krople Rhinoargent to problem przestaje być tak duży. Mamy pewność, że uda nam się z niego szybko wykaraskać a na dodatek preparat chroni i wpływa regeneracyjnie na naszą śluzówkę.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Discuss