19 czerwca 2016 Last Updated 11:49 am

Zdrowa skóra, zdrowa dusza

Wiele osób zapomina jak ważna dla prawidłowego funkcjonowania wszystkich procesów w organizmie jest funkcja skóry. Lekceważy problemy skórne, bagatelizuje oznaki chorób i niedoskonałości. Ale zdrowa

Wiele osób zapomina jak ważna dla prawidłowego funkcjonowania wszystkich procesów w organizmie jest funkcja skóry. Lekceważy problemy skórne, bagatelizuje oznaki chorób i niedoskonałości. Ale zdrowa skóra to nie tylko zdrowie. Estetyka jest też ważnym elementem dla naszej samooceny. Piękna skóra to obiekt do westchnień płci przeciwnej i powód do dumy.

Czym jest karboksyterapia ?

Karboksyterapia to zabieg polegający na wstrzykiwanie pod skórę dwutlenku węgla. Pomaga on w walce z problemami takimi jak łuszczyca, cellulit, zmarszczki, rozstępy, nadmiar tkanki tłuszczowej i wypadanie włosów. Pomaga zachować witalność skóry i zapobiegać procesom starzenia się jej. Zabieg przyspiesza przepływ krwi, tlenu i składników odżywczych i wspomaga produkcję kolagenu. Dwutlenek węgla jest całkowicie bezpieczny, jest wydalany wraz z niepotrzebnymi składnikami z organizmu. Zabieg nie boli, czujemy tylko drobne ukłucie. Bardzo szybko można wrócić do codziennych czynności.

usuwanie

Dostępny jest on praktycznie na każdą kieszeń, a mogą z niego skorzystać osoby w różnym wieku. Posiadamy dobry sprzęt, wybitnych specjalistów. Zabieg wykonuje się na całym świecie, ale my też mamy duże doświadczenie i odpowiednie techniki zapewniające pacjentowi odpowiedni komfort. Zabieg jest bardzo szybki, ryzyko wystąpień reakcji ubocznych jest znikome. Przeciwwskazania do jego wykonania to obrzęki w miejscu przeznaczonym do zabiegu i przewlekłe choroby organizmu, a także ciąża. Zabieg można powtarzać dla lepszego efektu, jest on bardzo trwały.

Jeśli chcesz posiadać nieskazitelną skórę, bez wydawania wielkich pieniędzy na kliniki traktujące pacjenta jak klienta powinieneś zastanowić się nad prezentowaną formą leczenia. Jest to sposób bardzo bezpieczny, o trwałych efektach i prawie bezbolesny. pomaga w walce z wieloma problemami skórnymi, zwiększa witalność i spowalnia proces starzenia się skóry. Wybieraj rozsądnie, wybieraj pewne metody, odpowiednio przebadane i wypróbowane przez ekspertów. Tę metodę wybrało już z powodzeniem wieli Polaków. Czuj się lepiej we własnej skórze. Dołącz do nich.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Discuss